Last minute! Baseny termalne Miszkolc + Tokaj z wyżywieniem

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Wtorek, 14 Listopad, 2017  12:44

Opis oferty:

BIURO PODRÓŻY AUSTRAL ZAPRASZA NA WYCIECZKĘ:
BASENY TERMALNE: Miszkolc i Tokaj
Termin: 18-20.08.2017

Dzień 1 18.08.2017 Piątek
Wyjazd z Nowego Sącza ul. Morawskiego o godz. 04.00. Przejazd na baseny termalne Tapolca Barlangfurdo. Kąpieliska termalne w jaskini Barlangfürdő, należące do najpopularniejszych kąpielisk na Węgrzech. Baseny w skalnych grotach, to ponad 700 metrów podziemnych korytarzy (częściowo sztucznych) zapewniających niecodzienne wrażenia kąpieli w pięknie oświetlonych komorach. Bijąca ze skał woda tworzy w niektórych miejscach naturalne bicze wodne. Wody uzdrowiska w Miszkolcu zawierające jod, brom i potas, są doskonałym lekarstwem na reumatyzm, zalecane przy następujących schorzeniach: zaburzenia krążenia, nerwice, nadciśnienie, wyczerpanie fizyczne i psychiczne, choroby układu oddechowego, trawiennego i żołądka. Kąpielisko posiada również baseny termalne na zewnątrz. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2 19.08.2017 Sobota
Śniadanie, całodzienny wypoczynek na basenach termalnych Tapolca Barlangfurdo. Powrót do hotelu. Przejazd do Tokaju – spacer po starówce, możliwość degustacja oraz zakupu lokalnych win. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3. 20.08.2017 Niedziela
Śniadanie, wykwaterowanie, całodniowy wypoczynek na basenach termalnych Tapolca Barlangfurdo. Po relaksującym odpoczynku w Miszkolcu powrót do Nowego Sącz w godzinach wieczornych.

CENA: 395 zł/os.

Cena zawiera:
- przejazd autokarem Cafe Bar, DVD/Mp3, WC, Klimatyzacja lub busem;
- 2 nocleg + wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja);
- opieka pilota/przewodnika;
- ubezpieczenie KL, KR,NWI,NWS;

Cena nie zawiera:
- bilety wstępu na Baseny Termalne Miskolc Taploca Bilety ulgowe (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) – 2400 HUF/dzień, Bilety Normalne – 3100 HUF/dzień.
- Dopłata do pokoju 1 osobowego - 15 euro/noc
- Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł/os. płatne obligatoryjnie w dniu wyjazdu u pilota.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Austral zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej (obowiązuje od dnia 26.11.2016). Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura.

Na ewentualne dodatkowe wydatki związane z podróżą (np. toalet, pamiątki), prosimy przeznaczyć kwotę ok. 3.600 HUF (ok. 50 zl).
Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń grupy lub z niedostępności do tych miejsc.
UWAGA! Wymagany dokument: dowód osobisty lub paszport.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Nowy Sącz
Austral
Na Lento.pl od 17 wrz 2013
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie