Ocieplenia poddaszy,ścian,stropów, pianką poliuretanową

Dodane: Czwartek, 14 Czerwiec, 2018  22:37
  • Cena: 53 zł
  • Kategoria: Usługi i firmy / Usługi remontowe i budowlane

Opis oferty:

Firma POLI-Ocieplenia specjalizuje się w natrysku pianki poliuretanowej otwarto i zamkniętokomórkowej, przeznaczonej do termo i hydroizolacji. Pracujemy na nowej profesjonalnej maszynie znanej światowej firmy, która umożliwia uzyskanie najlepszych parametrów natrysku pianki.
Ocieplenie metodą natrysku pianą poliuretanową pozwala zaoszczędzić nawet do 1500 zł rocznie na rachunkach za energie danego obiektu, co oznacza szybki zwrot inwestycji. Pianka posiada znakomite właściwości izolacyjne, tworzy jednolitą bez spoinową strukturę eliminując mostki termiczne. Metoda natryskiwania pozwala na dokładne wypełnienie nawet najbardziej niedostępnych miejsc, wypierając standardowe metody ocieplenia takie jak wełna, styropian czy celuloza. Właściwości pianki poliuretanowej nie zmieniają się wraz z upływem czasu. Innymi słowy pianka poliuretanowa nie posiada efektu osuwania czy siadania jakie występują w przypadku wełny, nawet tej z najwyższej półki, a co za tym idzie bardzo drogiej.
Ocieplamy wszystkie rodzaje powierzchni poczynając od fundamentów, posadzek, ścian, kończąc na stropie i dachu. Poza tym ocieplamy blaszaki, kurniki, hale przemysłowe, domki letniskowe itp.
Pianka poliuretanowa nie wpływa negatywnie na zdrowie, po aplikacji jest stałym, nie pylącym się materiałem. Nie uczula. Tworzy warunki nie sprzyjające rozwijaniu się drobnoustrojów. Nie pleśnieje. Po aplikacji na drewno zapobiega jego butwieniu.

Zapraszamy na www.poli-ocieplenia.pl

DOBRA JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE, TAM GDZIE SZCZELNOŚĆ MA ZNACZENIE !!!
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Nowy Sącz
Piotr Kucharski
Na Lento.pl od 25 maj 2017
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie