Poszukujemy opiekunki do pracy w Niemczech

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Piątek, 13 Kwiecień, 2018  16:44
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Opieka / Nianie / Pomoc domowa
  • Forma pracy: Inna
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:GoWork.pl

Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech, jeżeli znasz język Niemiecki w stopniu komunikatywnym, masz doświadczenie w opiece, zgłoś się do nas.

Opieki potrzebuje Pan Edmund. Ma 86 lat i mieszka w Süsel. Senior ma problemy z mobilnością, jeździ na wózku inwalidzkim. Senior jest po udarze, choruje na zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie, cukrzycę i depresję.

Obowiązki:
Do obowiązków na tym zleceniu należeć będzie: transfer z wózka na łóżko, opróżnianie woreczka na mocz, ubieranie i rozbieranie, kąpiele oraz czuwanie przy podopiecznym w nocy.

Wymagania:
doświadczenie
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
mile widziane prawo jazdy
brak nałogów
miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:
odprowadzane składki emerytalno – rentowe
ubezpieczenie
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)
wysokie zarobki (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na @ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 6320 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
www.opiekunka.gowork.pl
Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Nowy Sącz
  • Praca Niemcz
Nowy Sącz
Adrianna Dziurzyńska
Na Lento.pl od 06 maj 2014
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń