PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - Nowy Sącz

Dodane: Czwartek, 16 Sierpień, 2018  09:00
 • Kategoria: Praca / Dam pracę / Przedstawiciel handlowy
 • Forma pracy: Pełny etat
 • Umowa: Umowa o pracę
 • Pracodawca:Energia dla firm S.A.

Opis oferty pracy:

www.energiadlafirm.pl

ENERGIA DLA FIRM S.A - dynamiczna firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży energetycznej zajmującą się sprzedażą energii elektrycznej, gazu ziemnego, fotowoltaiki, a także wsparciem Klientów w zakresie optymalizacji kosztów energetycznych. Od 2010 roku wraz z liberalizowanym rynkiem energetycznym firma stale się rozwija wprowadzając innowacyjne produkty i podnosząc jakość obsługi Klienta. Liczne Nagrody, które posiadamy są potwierdzeniem naszej pozycji na rynku i dbałości o Klienta.

Obecnie poszukujemy: PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Oferujemy: WYNAGRODZENIE PODSTAWOWE + PROWIZJĘ BEZ GÓRNEGO LIMITU

W naszym Zespole będziesz odpowiedzialny za:

- sprzedaż produktów Energii dla Firm S.A.
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
- analizę rynku lokalnego pod kątem szans sprzedażowych
- budowanie i utrzymywanie efektywnych kontaktów z Klientami
- raportowanie aktualnych działań oraz wyników sprzedażowych

Dołącz do naszego Zespołu, jeśli:

- posiadasz już pierwsze doświadczenia w sprzedaży B2B/D2D
- potrafisz docierać, pozyskiwać Klientów oraz utrzymywać partnerskie relacje
- jesteś ambitny i zmotywowany do osiągania założonych celów
- cechuje Cię komunikatywność oraz optymistyczne nastawienie do ludzi

ZYSKASZ:

- wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjno-premiowy bez górnego limitu
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej dogodnej dla Ciebie formie
- wsparcie, szkolenia i rozwój zawodowy w nowoczesnej Firmie
- samodzielność, możliwość organizowania swojej pracy
- adekwatne narzędzia pracy: samochód, kartę paliwową, laptop, telefon
- pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

DOŁĄCZ DO NASZEGO ENERGETYCZNEGO ZESPOŁU!


Administratorem danych osobowych jest Energia dla firm S.A., ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa, tel. 22 276 25 36, @ Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem @
Podanie danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy) lub udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody (podstawa prawna: zgoda osoby, której dane dotyczą).

Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.

Każda osoba może wyrazić zgodę na wykorzystanie dodatkowych danych w procesie rekrutacji. Jeżeli Pan/Pani wyrazi taką zgodę, dane Pana/Pani będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgoda jest dobrowolna, może ją Pan/Pani wycofać w każdym momencie. Będziemy wykorzystywali Pana/Pani dane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wykorzystanie dodatkowych danych w procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Energię dla firm S.A. moich dodatkowych danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Każda osoba może wyrazić zgodę na wykorzystanie danych w kolejnych rekrutacjach. Jeżeli Pan/Pani wyrazi taką zgodę, dane Pana/Pani pozostaną w tym celu w systemie. Zgoda jest dobrowolna, może ją Pan/Pani wycofać w każdym momencie. Będziemy wykorzystywali Pana/Pani dane w celu przyszłych rekrutacji nie dłużej niż jeden rok od momentu wyrażenia zgody.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wykorzystanie swoich danych w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Energię dla firm S.A. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem

Sprawdź nowe oferty pracy:

 • Praca Przedstawiciel Handlowy Nowy Sącz
 • Praca Przedstawiciel Nowy Sącz
 • Praca Nowy Sącz
 • Praca Przedstawiciel Handlowy
 • Praca Przedstawiciel
Nowy Sącz
Małgorzata Bryksa
Na Lento.pl od 10 maj 2018
Strona użytkownika
Obserwuj
 • Wypromuj
 • Zgłoś naruszenie
 • Drukuj ulotkę
 • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie