Rumunia + Baseny Termalne. Wyjazd weekendowy z wyżywieniem

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Czwartek, 16 Listopad, 2017  09:17

Opis oferty:

BIURO PODRÓŻY AUSTRAL ZAPRASZA NA WYCIECZKĘ:
BASENY TERMALNE: Rumunia + baseny termalne
Termin: 21-24.09.2017

W PROGRAMIE: Kluż-Napoka | Turda | Sighișoara | Alba Iulia | Băile Felix

Dzień 1 21.09.2017 (Czwartek)
Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 23:30 przejazd w kierunku Rumuni.

Dzień 2 22.09.2017 (Piątek)
W godzinach porannych przyjazd do miejscowości Kluż – Napoka. Spacer przy Placu Unii od kościoła św. Michała do Teatru Narodowego. Kolejno przejazd do miejscowości Turda. Zwiedzanie jednej z najstarszych kopalni soli na świecie. Sól wydobywana była tu już w czasach rzymskich. Trasa turystyczna obejmuje takie atrakcje jak pływanie łódką po podziemnym jeziorze czy przejażdżka na diabelskim młynie, który znajduje się w jednej z komnat kopalni. Przejazd do miejscowości Sighisoara. Spacer po historycznym centrum Sighişoary, uznawanej za najpiękniejsze miasto Rumunii, w całości wpisane na listę UNESCO, z licznymi fortyfikacjami i basztami. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 3 23.09.2017 (Sobota)
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Sibiu, jednego z największych rumuńskich średniowiecznych kompleksów miejskich, który w 2007 r. został wybrany na Europejską Stolicę Kultury. Miasto, które leży na skrzyżowaniu kultur, zachwyca kolorowymi, bajkowymi domami, wieżą zegarową, piękną starówką. Kolejno przejazd do Alba Lulia dawnej stolicy książąt siedmiogrodzkich. Następnie przejazd do Băile Felix, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 24.09.2017 (Niedziela)
Śniadanie, wykwaterowanie, całodzienny pobyt na basenach termalnych Baile Felix. Jest to jedno z najbardziej znanych uzdrowisk w Rumunii, położone nieopodal zabytkowego miasta Oradea. Nowoczesny kompleks basenów ‚‚Felix‛‛ został odnowiony w 2009 roku i obecne oferuje 6 otwartych basenów termalnych - wśród nich basen z falami, basen relaksacyjny i dwa baseny dla dzieci oraz trzy wspaniałe zjeżdżalnie. Wyjazd w drogę powrotną do Nowego Sącza. Planowany przyjazd w godzinach nocnych.

CENA: 540 zł/os.

Cena zawiera:
- Przejazd autokarem Cafe Bar, DVD/Mp3, WC, Klimatyzacja;
- 2 noclegi z wyżywieniem HB (śniadanie i obiadokolacja);
- Opieka Pilota/Przewodnika;
- Ubezpieczenie KL, NNW.

Cena nie zawiera (dla chętnych):
- Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów 50 RON ok. 47 zł;
- Bilety wstępu na baseny termalne cały dzień – dzieci w wieku 0-3 – za darmo, dzieci 20 RON ok. 19 zł, os dorosłe 35 RON ok. 33 zł.

Na ewentualne dodatkowe wydatki związane z podróżą (np. toalety, kawa, pamiątki), prosimy przeznaczyć kwotę ok. 65 RON ok. 60 zł.
Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Nowy Sącz
Austral
Na Lento.pl od 17 wrz 2013
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie