Wycieczka do Wiednia + Bratysława + Brno z wyżywieniem

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Niedziela, 10 Grudzień, 2017  15:16

Opis oferty:

DZIEŃ 1, 13.10.2017 Piątek
Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 05.00 Przejazd w kierunku Czech. Zwiedzanie Morawskiego Krasu rozpoczniemy od Jaskini Punkwy - trasa zwiedzania prowadzi przez olbrzymie sale i korytarze zdobione stalaktytami na dno przepaści Macocha, skąd odbywa się rejs łódkami po rzece Punkew. Kolejno przejazd do Brna, spacer po zabytkowej części miasta: Starówka, ul. Radnicka z ratuszem, zamek i twierdza Spilberk, bazylika pw. Wniebowzięcia NMP, klasztor Augustianów, klasztor Minorytów. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2, 14.10.2017 Sobota
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Wiednia: Opera, pomnik Marii Teresy, Ring Wiedeński, Katedra św. Szczepana – najpiękniejszy gotycki kościół miasta, a zarazem mauzoleum rodu Habsburgów, Hofburg - dawniej główna rezydencja Habsburgów, a obecnie siedziba władz Republiki Austrii oraz licznych muzeów, Graben - bardzo bogata i reprezentacyjna ulica centrum Wiednia. Czas wolny na popołudniową kawę i zakupy. Po południu przejazd na wzgórze Kahlenberg skąd rozpościera się wspaniała panorama miasta i kościół św. Józefa z kaplicą, w której znajdują się pamiątki Odsieczy Wiedeńskiej. Wyjazd z Wiednia w godzinach wieczornych, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3, 15.10.2017 Niedziela
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na zamek Devin gdzie znajduje się jedno z najbardziej znanych stanowisk archeologicznych w Europie. Kolejno przejazd do Bratysławy. Spacer po mieście: zabytkowa starówka, katedra Św. Marcina, ul. Michalska, Brama Michalska, Ratusz, Pałac Prymasowski, plac Hviezdosława, Teatr Narodowy, Pałac Palfich, kościół Franciszkański, kościół Jezuitów. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Planowany przyjazd do Nowego Sącza w późnych godzinach wieczornych.

CENA: 499 zł/os.

Cena zawiera:
- przejazd autokarem Cafe Bar, DVD/Mp3, WC, klimatyzacja lub busem;
- opieka pilota/przewodnika;
- nocleg z wyżywieniem 2x śniadanie 2x obiadokolacja
- ubezpieczenie NNW.
- opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł/os.

Cena nie zawiera (opcjonalnie):
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Jaskinia Punkevni + rejs, Pałac Schoenbrunn, zamek Devin ok. 25 euro

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Austral
Na Lento.pl od 17 wrz 2013
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie