PRACA ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

Dodane: Piątek, 26 Kwiecień, 2024  15:07

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca fizyczna
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: LAVA Wanny Termalne

Opis oferty pracy

Firma LAVA zatrudni pracownika na stanowisko Elektryk / Elektromonter do pracy w firmie produkującej wanny termalne.

Zakres obowiązków:

Montaż i demontaż instalacji elektrycznych w wannach termalnych
Podłączanie i konfigurowanie urządzeń elektrycznych
Wykonywanie drobnych napraw instalacji elektrycznych
Przeprowadzanie okresowych przeglądów instalacji elektrycznych
Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy na stanowisku
Współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:

Wykształcenie techniczne kierunkowe (elektryczne) lub minimum rok doświadczenia w zawodzie elektryka
Umiejętność czytania schematów elektrycznych
Dokładność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:

Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w miłej atmosferze

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Czas pracy: od poniedziałku do piątku

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres email: @ @

W tytule wiadomości prosimy wpisać "Elektryk / Elektromonter".

Dodatkowe informacje:

Praca w firmie produkującej wanny termalne to ciekawa i dynamiczna praca, która daje możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z nowoczesnymi technologiami.
Zapewniamy szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie.
Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, dokładną i masz doświadczenie w pracy jako elektryk, to zapraszamy do aplikowania!
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Nowy Sącz w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca fizyczna

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
LAVA Wanny Termalne
Konto firmowe
Na Lento.pl od 18 sie 2017
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków